Zimowe obozy jeździeckie 2018


❄️ Magiczny Podolin zaprasza Was na Zimową Przygodę 2018! 

Wśród tańczących śnieżynek będziemy bawić się w podolińskim stylu! Kuligi, śnieżne tereny i miło spędzony czas w towarzystwie koni! Po zabawach na świeżym powietrzu będziemy brać udział w licznych grach i zajęciach kreatywnych w cieple domowego kominka! Zbudujemy makietę stajni oraz stworzymy szalone teatralne kostiumy! W zakamarkach kuchennych przyrządzimy podolińskie specjały takie jak ciasteczka jednorożców czy tęczowe kakao! Wieczorne przyjęcia w blasku kolorowych świateł?
Brzmi ciekawie? To podczas obozów codzienność!

Stajnia położona jest wśród malowniczych lasów, pagórków i łąk w sercu Gór Sowich z widokiem na ich majestatyczny szczyt Wielką Sowę. To miejsce idealne do wypoczynku od szkolnej rutyny w gronie przyjaciół i zwierzaków. W naszej Stajni mieszkają konie różnych ras i maści. Jako nieliczni w Polsce słyniemy z hodowli rzadko spotykanej rasy Gypsy Cob. Prężnie rozwijająca się hodowla Podolin Stud mieszcząca się w naszym ośrodku pozwoli Ci na bliższe zapoznanie z tą wyjątkową rasą, ich charakterystycznym wyglądem oraz spokojnym i słodkim charakterem.

Niewielkie grupy i opiekunowie pełni pasji pomogą Ci w pełni wykorzystać czas pobytu. Jazdy podczas pełnych dni obozowych odbywają się dwa razy dziennie w kilkuosobowych grupach dostosowanych do umiejętności i poziomu uczestników na spokojnych, przygotowanych do pracy z różnymi jeźdźcami koniach. Na każdym turnusie zaplanowany jest co najmniej jeden wyjazd w teren (lub spacer przy asekuracji pomocnika) oraz przynajmniej jedne zajęcia z woltyżerki. Do dyspozycji mamy zewnętrzną, piaszczystą, oświetloną ujeżdżalnię lub bezpieczny, zadaszony plac do jazdy konnej.
Zróżnicowane na poziom umiejętności obozy pozwalają na przyjęcie nie tylko osób zaawansowanych ale też takich, które nigdy nie miały kontaktu z końmi. Pod naszymi skrzydłami wejdziecie w świat końsko-ludzkiej przyjaźni bądź rozwiniecie dotychczas zebrane umiejętności.

Prócz lekcji w towarzystwie koni i zajęć tematycznych posiadamy bogaty arsenał pomysłów umilających wolny czas naszych Obozowiczów. W tym wyjścia do okolicznych lasów oraz korzystanie z atrakcji ośrodka oraz otaczającej natury.
Zapewniamy pięć domowych posiłków dziennie oraz zakwaterowanie tuż obok stajni w mniejszych oraz większych pokojach.

Pragniesz niesamowitych przygód? Nowych przyjaźni, kontaktu ze zwierzętami, ciekawie spędzonego czasu i ciekawej wiedzy?
Nie czekaj. Zapraszamy!
Dołącz do nas już dziś !


❄️ TURNUSY:
Turnus l: 15-20.01.2018
Turnus ll: 22-27.01.2018
Turnus lll: 29.01-3.02.2018


❄️ CO OFERUJEMY:

  • 2 jazdy dziennie (podczas pełnych dni obozu) na zewnętrznej ujeżdżalni lub zadaszonym placu do jazdy, włączając zajęcia woltyżerskie, teren lub spacer, jazdę na oklep 
  • 5 posiłków dziennie (możliwy wybór dań wegetariańskich)
  • warsztaty artystyczne ( budowanie makiet, końskie DIY, tworzenie kostiumów)
  • warsztaty kulinarne Podoliński Kuchmistrz- tęczowe kakao oraz ciasteczka jednorożców
  • Podolin Show-czyli wielki obozowy konkurs talentów
  • Wieczorki Podolińskie-wieczorne dyskoteki, gry i zabawy przy kominku
  • przy sprzyjającej pogodzie kuligi, budowanie igloo, śnieżne zabawy
  • stały kontakt z opiekunami oraz instruktorami


❄️ CENA: 1100 zł (warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki)


❄️ REZERWACJA:
Agnieszka Bekus 
tel: 724 586 741/74 836 91 58 
mail: tinkerek@wp.pl